Бруківка і тротуарна плитка MARSA з доставкою та монтажем у Києві — відмінний вибір!

Серед великого асортименту київського заводу MARSA представлено безліч фігурних елементів з бетону. Одним з найпопулярніших і затребуваних є тротуарна плитка “Цегла” (40 мм). Подивитися продукцію, купити з доставкою по Києву і замовити монтаж можна на сайті компанії.

Дана плитка відноситься до однієї з найпопулярніших серій, завдяки вдалому поєднанню ідеальних пропорцій, різноманіттю відтінків і строгих форм. Її також іноді називають “Цеглинка”.

Продукція відповідає ДСТУ Б EN 1339:2016, по ряду показників перевершуючи вимоги. Призначена для укладання на пішохідних зонах. Її артикул — M101411.

Опис продукції

Тротуарна плитка “Цегла” з фаскою виготовляється з бетону методом напівсухого вібропресування. У процесі створення плиткам надають форму правильного прямокутника, що має співвідношення сторін 1:2. Стандартна товщина 40 мм при габаритних розмірах 200×100 мм.

Стирання робочої поверхні виробу, г/см² не більше 0,7 (средне значення — 0,4…0,5)
Водопоглинання, % від маси виробу не більше 6 % (среднее значення — 2…3 %)
Морозостійкість, F (циклів замерзання-відтавання) F200 (не меньше 200 циклів)
Клас бетону B35
Марка бетону М450
Міцність, МПа 45
Міцність на стиск, кг/см² 458
Відповідність ДСТУ Тротуарна плитка “Цегла” відповідає ДСТУ Б EN 1339:2016

На облицювальній поверхні зроблений скіс торцевої кромки (фаска). З її допомогою плитка не тільки стає більш привабливою, але і довговічною. Вся справа в тому, що фаска попереджає формування відколів на лицьовій поверхні плитки.

Колірна палітра

Виробник пропонує покупцям на вибір продукцію в 17 відтінках, представлених в декількох серіях:

 • “ColorStandard”. Сірий цемент+кольорова плитка (чорний, персик, коричневий, червоний, оливка).
 • “ColorUltra”. Білий цемент+кольорова плитка (білий, жовтий, зелений, синій, оранж).
 • “ColorMix”. Утворюється шляхом змішування 2-3 пігментів (чорно-білий антрацит, червоно-жовтий аутуні, коричнево-жовтий марроне, коричнево-персиковий сієна, червоно-чорний мелаграна, світло-коричнево-жовтий латте).
 • “Standard”. Класична сіра плитка без додавання пігментів.

Свій вибір покупець зазвичай робить, виходячи з особистих побажань. За допомогою плитки заводу MARSA можна втілити будь-яку фантазію.

Технологія виготовлення

Як і інша продукція київського заводу MARSA, тротуарна плитка “Цегла” створюється в автоматизованому цеху на обладнанні австрійської фірми “AME GmbH”.

Виробничі лінії даного бренду є лідируючими серед техніки і обладнання для виготовлення дрібноштучних бетонних форм шляхом напівсухого вібропресування.

На відміну від гіперпресування і вібролиття, напівсухе вібропресування має кілька переваг. Плитка виготовляється шляхом інтенсивного вібраційного впливу на цемент під високим тиском. Це забезпечує:

 • вологостійкість 5-6%;
 • високу щільність і міцність (до 450 кг/см²);
 • високу морозостійкість (200 циклів заморожування).

Сфера застосування плитки

Тротуарна плитка “Цегла” — класична бруківка. Вона затребувана не тільки в Україні, а й в усьому світі. Вона використовується для мощення різних територій — доріжок в котеджному селищі і на присадибній ділянці, міських вулиць, вокзальних перонів, автобусних зупинок, алей в парках і міських площ.

Незважаючи на те, що основна сфера її застосування — пішохідні зони, при створенні цементно-бетонної армованої основи вона також підходить і для мощення доріг в зонах нерегулярного руху автотранспорту:

 • під’їзні дороги;
 • паркувальні майданчики;
 • двори при приватних будинках;
 • стоянки біля офісів, кафе, ТРЦ.

Настільки широке застосування, головним чином, пояснюється широкою гамою кольорів, що навіть при простоті і лаконічності геометричної форми дозволяє створювати з плитки неповторні композиції.

Вони однаково добре виглядають на невеликих територіях приватних будинків (садові доріжки, прибудинкові території), так на паркових зонах та інших громадських просторах.

При бажанні, “Цеглу” можна комбінувати з іншими фігурними елементами MARSA, як більшого, так і меншого формату. Цим пояснюється великий попит на дану продукцію.

 

Купити тротуарну плитку заводу MARSA

Плитка завжди є в наявності на складі. Крім покупки фігурних виробів в компанії також можна замовити додаткові послуги:

 • навантаження краном-маніпулятором і доставку на об’єкт;
 • створення дизайн-проекту благоустрою території;
 • складання кошторису на поставку матеріалів і монтаж;
 • роботи з укладання тротуарної плитки з гарантією.

Додаткову інформацію про продукцію можна почерпнути на офіційному сайті київського заводу вібропресованих бетонних виробів MARSA. Телефонуйте і замовляйте!